Hakkımızda

Amacı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olan DomainBayisi.Com
Proje geliştirmek ve iyileştirmek adına porföyünde bulundurduğu akılda kalıcı, telaffuzu kolay ve jenerik alan adlarını girişimciler, pazarlamacılar ve işletme sahiplerine satmak için kurulmuştur.
Domain arayanlar için sadece .Com alan adları bulma ve alma imkânı sağlayan DomainBayisi.Com hedefini yüksek tutarak portföyüne her geçen gün daha da alan adları eklemektedir. Satın alma sürecini sürekli iyileştirmeye ve daha güvenilir bir hale getirmeye çalışan DomainBayisi.Com alım, satım ve pazarlama konusunda ilk önce akla gelmeyi hedeflemektedir.

DomainBayisi.Com portföyünde şu anda girişimcilerden, holdinglere kadar herkesin alabileceği 200+ Premium alan adı barındırmaktadır. Bu sayı her geçen gün daha da artmaktadır.
Domain transfer sürecinde endişelenmeyin DomainBayisi.com‘da satışı yapılan tüm domainler isimtescil.net firmasında kayıt edilmiştir.

DomainBayisi.com üzerinden domain satışı yapılmamaktadır. Portföyümüzde bulunan domainlere teklif verebilir veya hesaba havele yöntemi ile hemen satın alabilirsiniz.

Portföyümüzde bulunan domainlere teklif verebilir veya hesaba havele yöntemi ile hemen satın alabilirsiniz. DomainBayisi.Com‘u daha detaylı tanımak için Hizmetler sayfasına gidebilir, aklınıza takılan soruların cevaplarını da Sıkça Sorulan Sorular sayfasında bulabilirsiniz.

Teşekkürler
                                                                                                DomainBayisi.Com

KISACA

1

Bize olan bağlılığınızı artırmaya çalışıyor, memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

2

Uzun süreli ilişkiler kurmayı planlıyor, alım satım ve pazarlamada örnek olmak istiyoruz.

3

Güvenilirlik sıralamasında ilk başta akla gelen olmak istiyoruz.